KONST / Litografier / Färglitografi 16152024
nr 1615 2024
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Karl Gustaf KG Nilson (f. 1942). Signerad, numrerad 26/300, daterad -87. Färglitografi, bildmått: 21x21 cm, yttermått inklusive ram: 34x33 cm
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 april 2024
kl 19:49:05
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
22 apr
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson